Starvsfólkayvirlit

Leiðsla og umsiting

Hans Jákup Mikkelsen

Hans Jákup Mikkelsen

Managing Director

hans.jakup.mikkelsen@marineharvest.com

 

 

Ernst Jacobsen

Ernst Jacobsen

Local CFO

+ 298 791008

ernst.jacobsen@marineharvest.com

 

 

Una Cornette

Una Cornette

Accounting Manager

+ 298 791002

una.cornette@marineharvest.com

 

Heidi Hansen 

Heidi H. Hansen

Accountant

+298 791004

heidi@marineharvest.fo

 

Finnur Johannesen

Finnur Johannesen

Farming Manager, Fossá & Sandsvág

+298 791030

finnur@marineharvest.fo

 

Árni Thomassen 

Árni H. Thomassen

Maintenance Manager

+298791060

arniht@marineharvest.fo

 

 Øssur Hansen

Øssur Hansen

Virkisleiðari, Kryvivirkið á Strondum

+ 298 791086

ossur@marineharvest.fo

 

 

Dávur Djurhuus

Smiðjumaður, Kryvivirkið á Strondum

+ 298 227380

davur@marineharvest.fo

Staff member: Niclas 

Niclas K. Niclasen

Sales Manager

+298 791003

niclas.niclasen@marineharvest.com

 

Niklas Winter

Sales & Logistics

+ 298 791007

niklas@marineharvest.fo

 

Guðny Vang

Gudny Vang

Quality Manager

+ 298 791005

gudny.vang@marineharvest.com

 

Jóhan Toftegaard 

Jóhan Toftegaard

Fresh Water Manager

+298 791050

johan@marineharvest.fo

 

Steffan Gaard 

Steffan Gaard

Farming Manager, Oyndarfjørður

+298 791010

steffan@marineharvest.fo

 

Martin Hansen

Martin Hansen

Farming Manager, Haldórsvík

+298 791020

martin@marineharvest.fo

 

 Durita Nielsen

Durita Nielsen

Góðskuleiðari, Kryvjivirkið á Strondum

+ 298 791085

duritan@marineharvest.fo

 

 Kirstin

Kirstin Toftegaard

Skrivstovufólk, Kryvivirkið á Strondum

+ 298 791091

kirstin@marineharvest.fo